Novostavby v Brně
Toužíte se na Jižní Moravu nastěhovat natrvalo, ale striktně odmítáte bydlení v klasickém bytě a to jak pronajatém, tak v osobním vlastnictví? Bráníte se-li koupi staršího rodinného domu, který nesplňuje požadavky současného moderního bydlení, je pro vás jedinou možností novostavba. Developerské společnosti si Brno skutečně oblíbily, což dokazuje bohatá nabídka atraktivních projektů, které jsou k mání za zajímavé ceny. Novostavby v Brně jsou ideálním místem pro život a splňují nejnáročnější požadavky a to jak s ohledem na energetickou náročnost, tak využití prostoru a zdravý způsob bydlení. Následující odstavce jsou určeny všem, pro které je novostavba dosud neznámý pojem.

 

Novostavba

Co je to novostavba?

Novostavbami označujeme moderní domy, které jsou energeticky nenáročné (většinou nesou označení energetické třídy A) a zároveň splňují nejpřísnější požadavky na pohodlné a zdravé bydlení. Novostavby Brno se skládají z několika bytových jednotek, které jsou řešeny tak, aby se nájemníkům dostalo maximálního pohodlí. Interiéry jsou dostatečně rozhlehlé a pocitem stísněnosti v nich rozhodně trpět nebudete. Developeři navrhují novostavby s ohledem na přírodu i lidské zdraví a využívají nejmodernější technologie, jako je rekuperace vzduchu, energetická čerpadla apod.

 

Nový bytVýhody bydlení v novostavbě

Mezi největší výhody bydlení v brněnských novostavbách patří kombinace luxusního a zdravého bydlení v atraktivním prostředí, které je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. V okolí novostaveb se nachází zahrady s dětskými koutky a místy, kde si můžete posedět (v létě pogrilovat) s přáteli. Problém s parkováním u novostaveb odpadá, ke každé bytové jednotce náleží parkovací místo, které se většinou nachází v suterénu objektu. Novostavby jsou lokalizovány tak, aby měli obyvatelé dostatek soukromí, ale zároveň se mohli během několika minut dostat do centra města.