Pronajměte si v Brně byt bez realitky
Byty na pronájemNabídka bydlení v Brně je opravdu pestrá, ale ne vždy najdeme takový byt, který by svým zařízením odpovídal ceně za pronájem. Onen nepoměr ceny a výbavy (případně lokality, velikosti bytu apod.) se většinou týká pouze takových nabídek, které vlastníci bytů inzerují skrze realitní společnosti. Ty si k ceně za pronájem přiráží mnohdy nekřesťanské peníze, čímž podstatně snižují atraktivitu pronájmu. Nabízet pronájem prostřednictvím realitní kanceláře je mnohem pohodlnější a rychlejší, než inzerovat svépomocí a čekat, než se ozve případný zájemce, na druhou stranu může vyšší cena mnoho potencionálních zájemců naopak odradit. Hledáte-li tedy nové bydlení a nechcete za něj platit více, než doopravdy musíte, zaměřte se na pronájem bytů v Brně bez realitky.

 

Kolik můžete ušetřit?

Bavili jste se o pronájmu bytů v Brně se známým, který nad výší provize, kterou si realitní kanceláře za pronájem běžně účtují, mávl rukou? V tom případě zřejmě nesleduje aktuální situaci, která na trhu s bydlením panuje. Rozdíl, mezi cenou za pronájem bytu v Brně s a bez realitky panuje, je většinou v řádu několika desítek procent. Dáte-li si tu práci a vyhledáte byt, které inzeruje vlastník a ne realitní kancelář, ušetříte měsíčně několik tisíc korun, za rok pak několik desítek tisíc. Otázkou tedy je, proč dát peníze realitním makléřům, když si za ně můžete zaletět na luxusní dovolenou?

 

Byty BrnoKde ho hledat?

Rozhodli jste se, že ušetříte a najdete si pronájem bez pomoci realitní kanceláře? Existuje několik způsobů, jak toho docílit, ale mezi zdaleka nejrychlejší metody hledání vhodného pronájmu patří internet. Širokou nabídku bydlení najdete na mnoha specializovaných serverech, stačí zabrousit do kategorie s názvem „Pronájem bytů v Brně bez realitky“. Důkazem, že se skutečně jedná o pronájem bez provize, by měly být přímé kontaktní údaje na vlastníka bytu, nikoliv telefon či mail do realitní kanceláře.